Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą - zapraszam do kontaktu.
Musisz jednak wiedzieć jedną i najważniejszą rzecz: otóż nie robię sponsorowanych pozytywnych recenzji. Jeśli chcesz abym przetestowała produkt, musisz liczyć się z tym, że może mi się on nie spodobać, a wtedy bez wahania o tym powiem ;)

Skoro to mamy z głowy pozwól, że przedstawię kilka możliwości współpracy:
*Post/Wideo z tutorialem makijażowym
*Post/Wideo z konkursem
*Połączone powyższe formy współpracy
*Recenzja (patrz wstęp wyżej)

Są to oczywiście przykładowe propozycje, jesli chcesz wiedzieć więcej, lub masz inny pomysł - PISZ ŚMIAŁO na pewno dojdziemy do porozumienia.
Cenię sobie profesjonalizm i poważne oferty, do współprac podchodzę poważnie i z szacunkiem do drugiej osoby i tego też wymagam w zamian.

9 komentarzy:

 1. *Post/Wideo z konursem ;p;p (konkursem Maxi :) )

  OdpowiedzUsuń
 2. *Może coś na temat jakie podstawowe kolory cieni (np. paletke) warto posiadać. Ja ogólnie jestem osoba, która bardzo rzadko używa cieni zazwyczaj jest to tylko kreska , ale od czasu do czasu mam ochote na jakiś fajny makijaż i warto by wiedzieć co powinno się mieć by zbudować jakieś podstawy. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy dojeżdżasz aby zrobić komuś makijaż np. na jakąś okazję? W celach zarobkowych oczywiście!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość bym mogła umówić się z Tobą na makijaż wieczorowy? W ostatnią sobotę czerwca mam być świadkową na weselu w Łodzi i stąd moje pytanie. Z góry dziękuję za odpowiedź lub proszę o maila w celu kontaktu z Tobą, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czemu juz nie malujesz klientek ??

  OdpowiedzUsuń